Pirlo si vyhlédl superposilu a je ochotný kvůli ní obětovat i Cristiana Ronalda

Pirlo si vyhlédl superposilu a je ochotný kvůli ní obětovat i Cristiana Ronalda

Svou první velkou posilu si vyhlédl i Andrea Pirlo a přivést by ji chtěl už v létě 2021. Kromě Juventusu ovšem o tohoto hráče bude stát i Real Madrid, Barcelona či Liverpool a její zisk tak nebude lehký.

Řeč je samozřejmě o Kylianu Mbappém z týmu Paris Saint-Germain. Mistr světa z roku 2018 je bezkonkurenčně nejlepším mladým hráčem na světě a všeobecně se s ním počítá jako s nástupcem Ronalda a Messiho. Není tak divu, že o něj stojí všechny velké evropské kluby. Dva mají ovšem na jeho zisk mnohem větší šanci.

Tím prvním je Real Madrid. Sám Mbappé by za Bílý balet hrát chtěl, netají se totiž tím, že o tom snil už jako dítě. A Zidane zkrátka hráče jeho kvalit potřebuje. S Benzemou a Hazardem by na San Bernabeu mohl příští rok vytvořit opravdu smrtící trio. Real by ale prvně musel přestup vyjednat s PSG a to by mohl být oříšek.

Juventus by ovšem na Pařížany jednu páku měl. Pirlo je totiž prý ochotný nabídnout francouzskému gigantovi i Cristiana Ronalda. A tato nabídka by prý Paříž zajímala i přesto, že bude hvězdnému Portugalci už šestatřicet let. Příležitost mít v týmu takového hráče ale máte pouze jednou za celou existenci klubu.

Mít v klubu Ronalda se zatím poštěstilo pouze Sportingu Lisabon, Manchesteru United, Realu Madrid a Juventusu. Paříž by byla Ronaldovým pátým působištěm. Mbappé by naopak ve dvaadvaceti letech zamířil do Itálie a ve své kariéře by měl ještě dost času na to splnit si dětský sen a přestoupit do Realu Madrid. Dohoda je reálná, Juventus by ale (logicky vzhledem k věkovému rozdílu hráčů) musel k Ronaldovi přispět nemalou částku peněz, aby Mbappého získal.