Dybala je v Turíně nespokojen a využít toho chtějí v Londýně. Co vyhání Argentince z Juventusu?

Dybala je v Turíně nespokojen a využít toho chtějí v Londýně. Co vyhání Argentince z Juventusu?

Už loni měl Paulo Dybala našlápnuto do londýnského Tottenhamu, z přestupu z Juventusu do Premier League ovšem sešlo a Dybala strávil i ročník 2019/20 na Allianz Stadium. Tahle sezóna pro něj dopadla individuálně lépe, z Turína by ovšem i tak mohl uprchnout.

A to v polovině sezóny 2020/21, tedy už v lednu. O argentinskou superstar totiž stojí další londýnský klub, Chelsea. Ta v polovině sezóny nakupuje velmi ráda a je možné, že z Dybaly udělá přestup zimy. Frank Lampard tvrdí, že se Chelsea stále nepodařilo plnohodnotně nahradit Edena Hazarda, jenž v roce 2019 odešel do Realu Madrid.

A právě v Turíně se nabízí řešení. Dybala zatím v Itálii strávil celou profesionální kariéru, vypracoval se ve světového hráče v dresu Palerma a následně přestoupil právě do Juventusu. Od odchodu Massimilliana Allegriho ale prý hráč v Turíně není spokojený, nesedl mu jeho nástupce Maurizio Sarri a podle všeho si nerozumí ani s nynějším koučem.

Pirlo prý upřednostňuje jiné hráče a výhledově s Dybalou do budoucna nepočítá. A je tak možné, že po pěti a půl letech změní argentinský reprezentant kvůli neshodám s novým trenérem dres. Zájemců měl Dybala vždycky hodně, Chelsea se ale momentálně jeví jako nejreálnější varianta...