Největší dříč, jedlík, vtipálek, spáč a intelektuál v kabině Bohemians? Trenér Klusáček vše prozradil

Největší dříč, jedlík, vtipálek, spáč a intelektuál v kabině Bohemians? Trenér Klusáček vše prozradil
OBSAHUJE VIDEO

Hlavní trenér Bohemians Luděk Klusáček odpovídal na různé dotazy fanoušků. Rozpovídal se o Kamilu Vackovi, přerušení soutěže, svých hráčů, či zda pandemie může ukončit ligu.

Vacek má přinést do hry zkušenosti. „Každý hráč má na hřišti své úkoly. Kamil má vyváženou jak ofenzivní, tak i defenzivní činnost. Zároveň se dobře doplňuje s Vladislavem Levinem a Josefem Jindřiškem. Má také spoustu zkušeností. Proto je v sestavě,“ uvedl pro klubovou televizi Klusáček.

Klusáček by se rád s týmem pohyboval v klidném středu tabulky. „Bavíme se o středu tabulky. Rozhodující pro mě je, aby měla hra určitou kvalitu. Ideální by bylo to, co se nám podařilo na jaře. Spojení předváděné hry s výsledky. Pevně doufám v to, že na jarní část z minulé sezony navážeme,“ konstatoval třiapadesátiletý trenér.

Na otázku, kdo je v kabině největší dříč, jedlík, vtipálek, spáč a intelektuál odpověděl, že všechny tyto věci spojují Martina Dostála. „Snad se na mě nebude zlobit“, smál se kouč.

Prozradil i další konkrétní jména. „Vtipálků máme hodně, takže to úplně posoudit nedokážu. Možná by zde byl Martin znovu. U spáče nevím, ale určitě by to nebyl Pepa Jindřišek. Ten chodí i na společné snídaně v půl sedmé. Jedlík není v hráčském kolektivu, ale v realizačním týmu, a to kondiční trenér Rudolf Rondzik. Dříčů máme tako hodně, kluci si po tréninku přidávají. Na intelektuála také odpovídat nemůžu,“ přidal s úsměvem.

Pandemie koronaviru opět pozastavila fotbal. „Samozřejmě mě tahle skutečnost trápí. Pochopil bych omezení, že budeme hrát bez diváků. Hráči jsou testovaní a fotbal se hraje na čerstvém vzduchu. Myslím si, že riziko nákazy je minimální a pro mě je zákaz rovněž nepochopitelný,“ prohlásil.

Zároveň nevěří, že pandemie ukončí ligu. „Doufám, že k tomu nedojde. Zbývá prakticky třičtvrtě roku na dohrání soutěže a fotbal se snaží nějakým způsobem svůj produkt ochránit. Dodržujeme přísná opatření, která snad přispějí k tomu, že se ligový ročník dohraje. Nebo minimálně větší část soutěže,“ dodal.

Video: YouTube