Marný Kepa? Petr Čech byl dopsán na soupisku pro Premier League. Věřím, že bych zápas zvládl, dodal

Marný Kepa? Petr Čech byl dopsán na soupisku pro Premier League. Věřím, že bych zápas zvládl, dodal

Chelsea zařadila Petra Čecha na soupisku pro Premier League. Jedná se o preventivní krok kvůli bezprecedentním podmínkám, které jsou v současné době způsobeny pandemií koronaviru.

Legendární brankář byl zařazen do pětadvacetičlenného týmu Chelsea pro sezonu Premier League. I přesto, že kariéru ukončil v květnu 2019 a v klubu nastoupil do role technického ředitele.

„Může za to pandemie. I když v současnosti máme brankářů dost, tak je to pro větší jistotu,“ řekl brankář pro agenturu Sport Invest. „Věřím, že bych ten zápas zvládnul, jelikož trénuji a udržuji se v kondici, a navíc v průběhu letošního roku, kdy se vytvářely bubliny a lidé se nemohli mísit, tak jsem s týmem trénoval,“ věří si několikanásobný bývalý český reprezentant.

Trenér Frank Lampard překvapivé rozhodnutí přijal. „Největší slovo má trenér. Nakonec jsme se dohodli a byl to vlastně i jeho nápad, že když už s týmem trénuji, tak by bylo rozumné mě pro jakýsi nouzový případ napsat, i když samozřejmě doufáme, že to nebudeme potřebovat,“ doplnil Čech.