Morata zastoupil Ronalda a sestřelil Kyjev, Bruggy vyhrály v Rusku

Juventus vstoupil úspěšně do nové sezony Ligy mistrů. V úvodním zápase zvítězil nad domácím Dynamem Kyjev 2:0. Bruggy vyloupily Petrohrad brankou z nastavení.

„Stará dáma“ se musela obejít bez Cristiana Ronalda. Portugalský útočník je v karanténě po tom, co měl během reprezentačního srazu pozitivní test na koronavirus. Trenér Andrea Pirlo musel řešit komplikace hned na začátku duelu, když se zranil obránce Chiellini, na jeho místo nastoupil Demiral.

Juventus byl v prvním poločase lepším, branky se dočkal hned v úvodu druhé půle. Střelu Dejana Kulusevskiho ještě brankář zlikvidoval, ale na dorážku Moraty už neměl nárok. Španělský útočník přidal v 84. minutě pojistku, když si naběhl na centr Juana Cuadrada a z blízkosti nedal domácímu brankáři šanci.

Ani Zenit nezvládl domácí zápas a Bruggám podlehl 1:2. Po nerozhodné první půli skóre otevřel v 63. minutě Dennis. Domácí vyrovnali po střele Lovrena, která se odrazila od tyče do hlavy brankáře Horvatha a skončila za brankovou čárou. Ve třetí minutě nastavení rozhodl po akci na jeden dotyk De Kateleare.