Barcelona - Real, Manchester United - Chelsea, West Ham - City, Dortmund - Schalke!

Barcelona - Real, Manchester United - Chelsea, West Ham - City, Dortmund - Schalke!
TELEVIZNÍ PROGRAM

Česká první a druhá liga mají kvůli zhoršující se epidemické situaci po reprezentační pauze minimálně dvoutýdenní volno, ovšem v Evropě, včetně Slovenska (RTVS 2 a TV Orange), nejvyšší soutěže běží dál.

Po úterním a středečním 1. kole základních skupin Ligy mistrů se ve čtvrtek rozbíhá i Evropská liga – Slavia hraje v Izraeli a Hapoelem Beer-Ševa (NOVA Sport 1), Sparta hostí francouzské Lille (ČT Sport) a Slovan Liberec přivítá belgický Gent (NOVA Sport 1). 

Anglická Premier League (Premier Sport) má pak o víkendu na programu hned několik velmi zajímavých zápasů – Součkův a Coufalův West Ham po senzační remíze 3:3 na stadionu Tottenhamu hostí už v sobotu Manchester City, Manchester United se utká s Chelsea.

Velké derby v sobotu zažije španělská La Liga, El Clásiko - na barcelonský Camp Nou přijede mistrovský Real Madrid, v Německu se zase utkají velcí rivalové Borussia Dortmund se Schalke 04. (obojí Digi Sport 1). 

Pokračují i italská Serie A (Digi Sport), francouzská Ligue 1 (NOVA Sport), rakouská Tipico bundesliga, švýcarská Superliga (obojí Arena Sport), turecká Süperliga (Sport 1, Sport 2), nizozemská Eredivisie, čínská Superliga (obojí Arena Sport) či americká MLS (NOVA Sport).  

PÁTEK 23. ŘÍJNA 2020 

9.30: Wuhan Zall Prof – Henan Jianye (odvetné utkání o umístění v play off čínské Superligy) – Arena Sport 1.

13.35: Šanghaj SIPG – Šanghaj Shenshua (odvetné čtvrtfinálové utkání play off čínské Superligy) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 18.15 hodin. 

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Norimberk – Karlsruher SC (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SSV Jahn Regensburg/Řezno – Eintracht Braunschweig (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.30: Zpravodajství ze čtvrtečních utkání 1. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): VfB Stuttgart – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Stade Rennes – SCO Angers (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Aston Villa – FC Leeds United (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.40 (výkop 20.45): Sassuolo Calcio – FC Turín (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Stade Rennes – SCO Angers (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

SOBOTA 24. ŘÍJNA 2020

8.55: Magazín Evropské ligy (zpravodajství po čtvrtečních utkáních 1. kola Evropské ligy) – ČT Sport. Repríza ve 2.10 hodin.

9.30: Guangzhou R&F– Qingdao Huanghai (odvetné utkání o umístění v play off čínské Superligy) – Arena Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Osasuna Pamplona – Athletic Bilbao (etkání 7. kola španělské Ligy) – Digi Sport 2. 

12.55 (výkop 13.00): Hamburger SV – FC Würzburger Kickers (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Holstein Kiel – SpVgg Greuthe Fürth (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 23.55 hodin.

12.55 (výkop 13.00: Benevento Calcio – SSC Neapol (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22,45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC West Ham United – Manchester City (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). 

13.30: FC Watford – AFC Bournemouth (utkání 7. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam v 19.00 hodin.

13.35: Jiangsu Suning – Chongqing Lifan (odvetné čtvrtfinálové utkání play off čínské Superligy) – Arena Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Barcelona – Real Madrid (utkání 7. kola španělské Ligy) – Digi Sport 1. 

15.55 (výkop 16.00): FC Fulham – FC Crystal Palace (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

16.30: VVV Venlo – Ajax Amsterdam (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

16.45 (výkop 17.00): FC Spartak Trnava – AS Trenčín (utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

16.55 (výkop 17.00): FC Lorient – Olympique Marseile (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: FK Austria Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání 5. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): FC Janov-Inter Milán (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.00: Erzurum BB – Galatasaray Istanbul (utkání 6. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Manchester United – FC Chelsea (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund – FC Schalke 04 (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Lazio Řím – FC Boloňa (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Sheffield United (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – FCO Dijon (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – Real Betis Sevilla (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

23.00 (záznam, výkop v pátek ve 20.45): FC Nottingham – FC Derby County (utkání 7. kola druhé anglické ligy/Championship)Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

24.00: Zpravodajství ze čtvrtečních utkání 1. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1.

1.35 (výkop 1.30): Philadelphia Union – FC Toronto (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

NEDĚLE 25. ŘÍJNA 2020

11.55: Zpravodajství ze čtvrtečních utkání 1. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): Cagliari Calcio – FC Crotone (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. 

12.55 (výkop 13.00): RC Lens – FC Nantes (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): 1. FC Heidenheim – VfL Osnabrück (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

14.30: Vitesse Arhem – PSV Eindhoven (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Southampton – FC Everton (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 22.15 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Benevento Calcio – SSC Neapol (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Parma – Spezia Calcio (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): Girondins Bordeaux – Olympique Nimes (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – Arminia Bielefeld (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. 

15.40 (výkop 16.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange. 

16.00): FC Basilej 1893 – FC Lausanne Sport (utkání 5. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2. 

16.45: RKC Walwijk – Feyenoord Rotterdam (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): OGC Nice – OSC Lille (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: Fenerbahce Istanbul – Trabzonspor (utkání 6. kola turecké Süperligy) – Sport 2. 

17.00: Magazín Evropské ligy (zpravodajství po 1. kole základních skupin) – ČT Sport. Repríza ve 4.05 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Wolverhampton Wanderers – FC Newcastle United (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

17.55 (výkop 18.00): Werder Brémy – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. 

18.25 (výkop 18.30): FC Getafe – FC Granada (utkání 7 kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.10 (výkop 20.15): FC Arsenal – FC Leicester City (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.40 (výkop 20.30): FC Los Angeles – Los Angeles Galaxy (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – Hellas Verona (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Lyon – AS Monako (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián – SD Huesca (utkání 7 kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

PONDĚLÍ 26. ŘÍJNA 2020

13.50: Magazín Evropské ligy (zpravodajství po 1. kole základních skupin) – ČT Sport. Repríza ve 22.10 hodin.

18.00: Denizlispor – Besiktas Istanbul (utkání 6. kola turecké Süperligy) – Sport 1. 

18.25 (výkop 18.30): FC Brighton nad Hove Albion – FC West Bromwich Albion (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.00: Tiki-Taka 8 (souhrn nejzajímavějších v české Fortuna:lize 2020/2021) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): Bayer 04 Leverkusen – FC Augsburg (utkání 5. kola é německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): AC Milán –AS Řím (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Sochaux – SC Amiens (utkání 8. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Burnley – Tottenham Hotspur (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

Od Buffona, přes Ribéryho, až po Panděva aneb 15 nejstarších veteránů současné Serie A