Neklid na Mestalle? 4 důležití hráči Netopýrů pozastavili jednání o své budoucnosti ve Valencii

Neklid na Mestalle? 4 důležití hráči Netopýrů pozastavili jednání o své budoucnosti ve Valencii

Zatímco Barcelona se v tomto týdnu pochlubila prodloužením kontraktů se čtyřmi hráči Koemanova áčka, ve Valencii, kde mají ve vitríně šest mistrovských titulů, to jako po drátkách tak úplně nejde..

Čtyři fotbalisté z Mestally totiž překvapivě ustoupili od déle vedených jednání o svých nových smlouvách a momentálně je vše pozastaveno.

Může za to nejistota okolo budoucnosti současného hlavního trenéra Javi Gracii, který prošel Watfordem, Rubinem Kazaň, Málagou, Osasunou či Almeríi a ve Valencii působí od letošního léta.

Španělský list AS napsal, že se to týká čtveřice Kang-In Lee (jeho smlouva končí v roce 2022), Jose Gaya (končí 2023), Gabriel Paulista (končí 2022) a Daniel Wass (končí 2022).

Všichni zmínění nemají problém s herním vytížením, ale nejvíce vedení Netopýrů znepokojuje váhání Kang-in Leeho, který je v devatenácti letech velmi perspektivní zboží. Tradiční klub z Primera División by tím navíc přišel o velkou obchodní atraktivitu v Jižní Koreji a vůbec celé Asii.

Zaměstnavatel Cillessena, Mangaly, Gameira či Cherysheva, jehož se letos vůbec netýkají evropské poháry, nevstoupil do nové sezony LaLigy zrovna vzorově - po úvodních šesti kolech je až třináctý s negativním skóre 8:9.

Barcelona - Real, Manchester United - Chelsea, West Ham - City, Dortmund - Schalke!

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.