Fernandes přepisuje na Old Trafford dějiny. Neville už jej vidí v nejlepší cizinecké jedenáctce v historii

Fernandes přepisuje na Old Trafford dějiny. Neville už jej vidí v nejlepší cizinecké jedenáctce v historii

Bruno Fernandes přepisuje v Premier League dějiny. Po necelém roce v klubu už na dres navlékl i kapitánskou pásku, patří k nejlepším hráčům v Premier League a média mu věnují čím dál větší pozornost. Respekt si však stihl zjednat už i u legend Red Devils.

Portugalskou superstar chválí už i někdejší kapitán Gary Neville. Podle někdejšího skvělého krajního obránce dokonce Fernandes patří do nejlepší jedenáctky v historii Manchesteru United složené z cizinců! A to i přesto, že do klubu přestoupil teprve v lednu 2020! Gary Neville by Fernandese mezi Cristiana Ronalda a spol. zařadil už nyní...

A jak že Nevillova ideální jedenáctka ze zahraničních hráčů vypadá? V bráně nechybí Edwin van der Saar, defenzivní čtyřku pak tvoří Rafael, Jaap Stam, Nemanja Vidič a Patrice Evra. V záloze se nachází právě Bruno Fernandes a Juan Sebastian Veron, na křídlech nechybí Cristiano Ronaldo a Eric Cantona a útok poté tvoří Ruud van Nistelrooy a Carlos Tevéz.

Opravdu elitní společnost na to, že je Fernandes Rudým ďáblem teprve deset měsíců. Nynější tahoun týmu jde ale ve šlépějích Cristiana Ronalda, který do Manchesteru United přestoupil taktéž ze Sportingu Lisabon, a ukazuje, že ve svých šestadvaceti letech zraje do nejlepší životní formy.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.