Nejlepší sestava novodobé historie Barcelony? Messiho doplňuje i Suaréz, největší překvapení je ale v brance

Nejlepší sestava novodobé historie Barcelony? Messiho doplňuje i Suaréz, největší překvapení je ale v brance

Server goal.com přišel se svou nejlepší jedenáctkou v novodobé historii klubu FC Barcelona. Fanoušky by možná překvapila volba brankáře, koho ještě ale redaktoři slavného fotbalového webu dali do společnosti Lionela Messiho?

Od začátku novodobé éry Ligy mistrů oblékalo dres Barcelony několik desítek skvělých hráčů. Tím nejlepším je samozřejmě Lionel Messi, kterého doplní legendární záložníci Andrés Iniesta a Xavi, bylo by ale škoda zapomenout na další jména. Kdo se tedy do nejlepší jedenáctky dostal?

Fanoušky překvapí už volba brankáře, kde současný gólman Marc André ter Stegen přetlačil úspěšného Victora Valdese. Posty stoperů nejspíše nikoho nepřekvapí, legendárního kapitána Carlese Puyola doplňuje nynější pilíř defenzívy Gerard Piqué. Na kraji obrany se nachází Jordi Alba, jenž v Barceloně stále působí, a také Dani Alves.

Záloha samozřejmě nikoho nepřekvapuje, ikonické duo Xavi & Iniesta doplňuje v tomto případě Sergio Busquets. No a útok? Zde samozřejmě nemůže chybět Lionel Messi, kterého doplňuje Luis Suaréz. A poslední místo nezbylo nikoho jiného než na Ronaldinha.

Server goal.com ale myslel i na náhradníky. Zde nechybí například Neymar, Rivaldo, Javier Mascherano, Samuel Eto`o, Rafael Marquez a Victor Valdes. No a kdo by tento smyšlený tým vedl? Nynější šéf Manchesteru City Pep Guardiola!