Majitel Znojma se zbavil svého zapáleného trenéra a rád by na jih Moravy přivedl Habance

Majitel Znojma se zbavil svého zapáleného trenéra a rád by na jih Moravy přivedl Habance

Nedlouho poté, co se v MSFL ukončil podzim, se z pozice hlavního trenéra Znojma pakoval jeho kouč Milan Volf, jehož soubor prohrál pět z posledních šesti soutěžních duelů a v tabulce je až šestnáctý se ziskem 10 bodů z 11 duelů.

Majitel 1. SC Jiří Tunka v posledních týdnech propustil i pět hráčů. "Tak zapáleného člověka málokde najdete, ale bez bodů to nejde. Nikdo neříká, že Milan nedělal maximum, ale výsledky jsou dost důležité,“ okomentoval vyhazov vlastník Znojma, jenž odvolanému trenérovi nabídl přesun do funkce sportovního a výkonného ředitele, s čímž však nepochodil.

Posle spekulací na idnes.cz by se rád Tunka spojil se Svatoplukem Habancem, jenž je momentálně po svém podzimním konci ve FNL bez angažmá a mimo fotbal. V případě dobré nabídky se však do koloběhu milerád vrátí...

Vítěz druhé nejvyšší soutěže ze sezony 2011/2012 Habanec (51) vstoupil do profesionálního fotbalového prostředí před třinácti lety a to v barvách Ústí nad Labem. Poté prošel i Slováckem, Zbrojovkou Brno a Třincem, s tím, že poslední dvě štace se mu nepovedly. Obrátí kurz alespoň na moravské misi s pořadovým číslem 3?

Důvody našeho zlepšení? Vyčištění kabiny i návrat Hubníka, říká trenér Sigmy Látal a chválí příchod Poulola