Lyon vyslal na Camp Nou indicii, jak by se katalánský obr mohl dostat ke službám Depaye

Lyon vyslal na Camp Nou indicii, jak by se katalánský obr mohl dostat ke službám Depaye

Krize Barcelony pokračuje a je patrné, že katalánského obra čekají velké změny. Bídná uplynulá sezóna nebyla pouze sezonní chřipkou a zdá se, že i této bude mít Barcelona problémy. Na svou funkci rezignoval ostře kritizovaný prezident Josep Maria Bartomeu a již v lednu se čekají výrazné změny v kádru. Ve hře zůstává i angažování nizozemského útočníka Memphise Depaye.

Klub se vinou pandemie koronaviru zmítá ve finanční ztrátě a v létě se proto na hráčském trhu nemohl rozšoupnout. Je však patrné, že vedení bude muset přeci jen pustit pár milionů žilou, pokud nechce výsledkovou a herní krizi ještě více prohloubit.

Kouč Ronald Koeman v létě ukázal na několik hráčů, ale nesetkal se s pochopením vedení, že nové efektivní tváře budou prostě něco stát. Neočekává se, že by si Barcelona mohla vyskakovat také v lednu, ale možností je prodat někoho ze současného kádru a z utržené sumy pak realizovat nové příchody.

Podle portálu Goal.com je přeci jen možnost přivést na Camp Nou Memphise Depaye. Barcelona chce využít faktu, že se Lyon zajímá o Antoina Griezmanna, který se zatím katalánskému klubu příliš neosvědčil. Účastník LaLigy by se nebránil této výměně, pokud Lyon s Depayem pošle ještě sumu, kterou by cenu francouzského útočníka dorovnal.