Vindheimův tip na večer? Sparta Vyhraje! Musíme jen udržet čisté konto a myslím, že to bude dobré

Vindheimův tip na večer? Sparta Vyhraje! Musíme jen udržet čisté konto a myslím, že to bude dobré

Norský bek ve sparťanských službách Andreas Vindheim není žádný pohárový zelenáč (na evropských kolbištích je k tomuto datu na 15 vystoupeních), protože již v trikotu Malmö čelil například Chelsea a vyzkoušel si jak Evropskou ligu, tak Ligu mistrů.

Konfrontace s velkokluby jsou podle něj vždy velmi speciální. "Pochopitelně je to složité. Víte, že proti vám stojí velká kvalita. Proti AC Milán určitě nejsme favorité, ale to můžeme brát jako výhodu. Víme, že jsme kvalitní tým a dokážeme dát spoustu gólů. Musíme jen udržet čisté konto a myslím, že to bude dobré," uvedl na sparta.cz pětadvacetiletý rodák z Bergenu.

Jaké pocity má před střetem s hodně favorizovaným AC Milán? "Pocity jsou dobré. Cítil jsem, že jsme v části utkání s Lille hráli dobře. Dokázali jsme si, že můžeme hrát s velkými kluby. Jsem před zápasem s AC Milán pozitivně naladěný," vzkázal svěřenec Václava Kotala, jehož dojmy nabídl web sparta.cz.

A jaký bude mít na San Siru tip na konečný výsledek? "Těžko říct, ale Sparta vyhraje!," uzavřel optimisticky naladěný vítěz MOL Cupu ze sezony 2019/2020, jehož konto zdobí i dva primáty ve švédské Allsvenskan.

Proti Lille pobyl na trávníku kompletních 90 minut. Jak tomu asi bude na severu Apeninského poloostrova?

Uspět na San Siru bude těžké, ale šanci na body máme, hlásí odborník na Serii A Kozák