Crvena Zvezda, nebo Slovan? Bosančič favorizuje Stankovičův tým, který přitom nehraje moc dobře

Crvena Zvezda, nebo Slovan? Bosančič favorizuje Stankovičův tým, který přitom nehraje moc dobře

Ač už je Miloš Bosančič k zastižení v nižší srbské soutěži, v minulosti oblékal trikot jak Crvene Zvezdy Bělehrad, tak Slovanu Liberec, se kterým v roce 2012 oslavil zisk českého titulu.

Vidí favorita spíše v domácím souboru, který vede bývalá hvězda Interu s šesti italskými tituly Milán Dejan Stankovič, nebo naopak ve skromnějších hostech, na jejichž lavičce sedí Pavel Hoftych?

"Crvenou Zvezdu, přestože teď nehraje moc dobře. Sice jako nového trenéra angažovala bývalého slavného hráče, ale zatím pod ním nic moc nehrají. V posledních letech se tam začalo něco dělat asi dobře, základní skupinu Ligy mistrů hráli dokonce dvakrát, jenže pořád jsou v červených číslech. V minusu mají být téměř 40 milionů eur," uvedl sportem.cz citovaný Bosančič.

Za nejvýraznější nebezpečí považuje Aleksandara Kataie, jenž se vrátil do Bělehradu před časem z MLS, kde bojoval za Chicago Fire nebo Los Angeles Galaxy. "On je podle mě nejlepším hráčem Crvene Zvezdy. Když má svůj den a dobrou náladu, sám umí zápas rozhodnout. Klidně by mohl hrát za Barcelonu. Podle mě je nejlepším hráčem v naší lize," citoval sport.cz Bosančiče.

Stále si udržuje přehled i o podještědské značce. "Viděl jsem před týdnem hrát i Liberec proti Gentu. Přestože vyhrál, nic moc fotbalového nepředvedl, Belgičani drželi balon a zápas měli pod kontrolou, Slovan měl štěstí. Uvidíme, třeba bude v Bělehradě hrát lépe," pokračoval na sport.cz dvaatřicetiletý záložník, jenž dříve prošel také Partizanem Bělehrad.

Severočeský soubor již favorizovanou Crvenou Zvezdu zaskočil v ročníku 2006/2007, kdy ji vyřadil v předkole tehdejšího Poháru UEFA.

Musíme ukázat, kdo je v této skupině favoritem, burcuje Baumgartlinger. Jak vidí sešívané Bosz?