Cesty Bayernu a Alaby by se měly brzy rozejít. Město Beatles volá?

Cesty Bayernu a Alaby by se měly brzy rozejít. Město Beatles volá?

Sportovní úsek Bayernu Mnichov ukončil jednání o novém kontraktu s dlouholetým rakouským reprezentantem Davidem Alabou (28).

Devítinásobný bundesligový šampion nesouhlasil s navrhovanými podmínkami celou řadu měsíců, s tím, že údajně nebyl spokojen zejména s navrhovaným platem.

Gigant z Allianz Areny přitom nabízel šestinásobnému nejlepšímu hráči našich jižních sousedů dlouhodobou pětiletou smlouvou, která by ho udržela v bavorské metropoli udržela až do roku 2025.

"Před časem jsme Davidovi a jeho agentovi předložili smlouvu, která podle nás byla velmi dobrá," pronesl předseda úřadujícího mistra Herbert Hainer.

"Na poslední schůzce jsme řekli, že chceme mít jasno do konce října. Neozvali se, a když jsme kontaktovali jeho agenta, řekl nám, že stále nejsou spokojeni a měli bychom to znovu zvážit. Poté jsme se rozhodli nabídku úplně stáhnout," doplnil funkcionář Bayernu.

Dvojnásobný šampion Ligy mistrů s krátkou minulostí v Hofffenheimu si tak může pomalu začít hledat nové angažmá. Nejčastěji ho spekulace posílají za Kloppem do Liverpoolu.

Solskjaer přijde o místo, zavěštil si Keane a pustil se i do hvězdného Rashforda...

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.