Guardiola je zase klidnější, Jesuse má zpátky

Hráčem utkání se sice stal náhradník za Gabriela Jesuse Ferran Torres, Pep Guardiola každopádně může být s návratem brazilského útočníka nadmíru spokojen.

Sergio Agüero znovu nehraje a dlouhou dobu byl mimo hru i Gabriel Jesus. Na pozici hrotového útočníka se tak podruhé v řadě postavil Ferran Torres a dalším gólem přispěl k pohodlné výhře nad Olympiakosem v poměru 3:0.

Po devíti zápasech, konkrétně od 21. září, se ale vrátil Gabriel Jesus a také svým dílem přispěl. Na hřiště dorazil za Riyada Mahreze v 69. minutě a už o dvanáct minut později nádhernou křižnou ranou pod břevno skóroval.

Svůj návrat tak Jesus oslavil brankou a Pep Guardiola zase může být o poznání klidnější. Útok mu totiž v Premier League zatím dělá nečekané starosti.

Citizens v posledních čtyřech zápasech vstřelili jen čtyři branky a hned dvakrát museli brát pouze remízu. Návrat Gabriela Jesuse je tak zcela jistě velmi pozitivní zprávou.

Co se samotného třiadvacetiletého útočníka týče, ten v posledních sedmi duelech Ligy mistrů nasázel tři branky a na další tři přihrál, což z něj v tomto období dělá nejproduktivnějšího hráče City. Druhý je v tomto ohledu Kevin de Bruyne za dvě branky a pět asistencí.