Kadeřábek poskytl nějaké informace o Liberci, šéf Hoffenheimu by ho ale špionem nenazýval...

Kadeřábek poskytl nějaké informace o Liberci, šéf Hoffenheimu by ho ale špionem nenazýval...

Trenér bundesligového Hoffenheimu Sebastian Hoeness si bude chtít ve čtvrtek večer na domácím trávníku dokráčet pro další tři body, které by jeho TSG přiblížily postupu do jarních bojů.

Oslabený Slovan, který má za sebou jednu těsnou výhru a jednu vysokou porážku, ovšem nepodceňuje. "Nikomu tuhle věc nepřejeme, ani našim soupeřům. Taky jsme si to prožili, máme to za sebou. Přejeme Liberci, aby to probíhalo bez příznaků. Uvidíme, v jaké nastoupí sestavě, ale nepodceňujeme je. Soupeř dobře týmově brání, má velmi hluboké postavení. Přes brejky se pak rychle snaží dostat do šancí. Proti Gentu jim to fungovalo, výsledek z Bělehradu neodráží obraz hry," přednesl kouč.

Favorit je jasný a Hoffenheim by jím byl i kdyby byl Liberec zcela kompletní. "Soustředíme se však hlavně na sebe, na to, abychom předvedli naši hru. Máme jasný cíl získat další tři body, chceme mít po třech kolech devět bodů, což by nás hodně přiblížilo postupu. Měli bychom pak větší klid do reprezentační přestávky a do druhé poloviny skupiny. Nejprve chceme získat jistotu prvních dvou míst a poté skupinu vyhrát," pokračoval někdejší kouč rezervy Bayernu Mnichov, jenž vede "vesnický oddíl" na čele s chorvatským kanonýrem Kramaričem od letošního léta.

Mladý stratég kvůli informacím částečně využil i svého beka Pavla Kadeřábka, jenž nebude moci proti podještědské značce nastoupit kvůli svalovému zranění. "Nenazýval byl Pavla naším špionem. Bavil jsem se s ním, zeptal jsem se ho na pár věcí, ale nebylo to nic ohromného. Nějaké informace nám samozřejmě dal, ale nechci je říkat do médií," zakončil osmatřicetiletý odborník z PreZero Areny, jehož tým čeká za pár dní venkovní střet s Wolfsburgem.

Plzeň - Sparta, Slavia - Nice, Celtic - Sparta, Hoffenheim - Liberec, City - Liverpool, Dortmund - Bayern