Neměli jsme co ztratit a využili jsme šanci zastoupit klíčové hráče. První gól byl se štěstím, přiznal střelec Kuchta

Neměli jsme co ztratit a využili jsme šanci zastoupit klíčové hráče. První gól byl se štěstím, přiznal střelec Kuchta
OBSAHUJE OHLASY

Jan Kuchta zajistil dvěma góly Slavii ve třetím kole Evropské ligy tři body proti Nice. „Jsem rád. Jsem šťastný za to, že jsem ty góly dal a pomohl jsem mužstvu. Bylo to obrovsky těžké utkání, protože chyběla spousta důležitých hráčů,“ uvedl na klubovém webu.

Útočník přiznal, že první gól byl se štěstím. „Bylo to se štěstím. S odrazem jsem se tam proháčkoval a druhému obránci dal housle. Pak jsem to chtěl narvat na přední tyč a podařilo se to úplně s přehledem, takže jsem šťastný,“ uznal třiadvacetiletý slávista.

Sešívaní předvedli fantastický výkon. „Na jednu stranu jsme neměli co ztratit, ale na druhou stranu jsme dostali obrovskou šanci zastoupit klíčové kluky. Chtěli jsme do toho vlétnout od začátku, protože jsme rádi za tu šanci, kterou jsme dostali,“ myslí si.

Druhá výhra v řadě přidá týmu na morálce. „Obrovsky nám to přidá na morálce, protože všichni bojujeme s tou nemocí a ti hráči nám chybí jak v kabině, tak na hřišti. Teď jsme je ale zastoupili a myslím si, že máme trošku klidu,“ řekl dvougólový útočník.

Pochvaloval si i spolupráci s Abdallahem Simou, který hrál na jaře ještě za juniorku. „Fungovala skvěle, já jsem ho viděl včera na tréninku a on dával balony úplně výborně. Nikdo jsme se nebáli, že by to nezvládnul, protože je pohyblivý, důrazný, živý a určitě hrál také za tu šanci, že se dostal do áčka. V tomhle zápase prokázal, že se s ním musí počítat,“ zakončil Kuchta.