Rada a spol. museli před Zbrojovkou přenechat kormidlo náhradnímu realizačnímu týmu

Rada a spol. museli před Zbrojovkou přenechat kormidlo náhradnímu realizačnímu týmu

Zatímco kompletní jablonecký kádr byl při čtvrtečních testech kompletně negativní, trenérský štáb už nikoliv a páteční ligový program proti Zbrojovce se ho týkat nebude.

Realizační tým severočeské značky na čele s hlavním koučem Petrem Radou zamířil okamžitě do izolace.

"Mohli bychom říct, že Brno je dole, ale v mančaftu má zkušené hráče. Udělali Moravce, jsou tam Dreksa, Vaněk, Štepanovský, oni nemají špatný tým. Začátek jim nevyšel, ale některé zápasy odehráli dobré. Mrzí je asi hlavně domácí zápasy, ve kterých prohráli s Karvinou a Olomoucí. Viděl jsem některé jejich zápasy a že by byli vyloženě v útlumu, to ne," podotkl na adresu nejbližšího protivníka Rada, než se odebral do karantény.

"Vzhledem k přísným opatřením uvnitř týmu dochází ke kontaktu hráčů a realizačního týmu pouze na tréninkovém hřišti, kde se realizační tým pohybuje v rouškách a dodržuje předepsané odstupy od hráčů, takže nákaza hráčský kádr neohrozila," zaznělo na webu fkjablonec.cz.

Páteční utkání proti poslednímu celku Fortuna:ligy odkoučuje náhradní realizační tým, v jehož čele stane Džimis Bekakis.

Jeho asistenty budou Jaroslav Vodička a Tomáš Čížek, s tím, že trenérem gólmanů se stane Jan Zelenka. Všichni zmínění přichází z béčka.

Týmy Jablonce a Brna už se v minulosti utkaly šestačtyřicetkrát. Třiadvacet výher pro sebe ukořistil zelenobílý celek, sedmnáctkrát se radovali Moravané a šestkrát se body dělily mezi obě strany.

Odvážný Šmicer by se mohl a měl stát tváří boje proti starým strukturám ve vedení českého fotbalu

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.