Je to náš problém, bereme bohatým a dáváme chudým. Boj o záchranu teprve začíná, říká Souček

Je to náš problém, bereme bohatým a dáváme chudým. Boj o záchranu teprve začíná, říká Souček

Loni se West Ham United s českým záložníkem Tomášem Součkem udržel v Premier League jen tak tak a po špatném vstupu do této sezóny se Kladiváři oklepali a uhráli několik překvapivých bodů, s kterými se nepočítalo. I tak ale čeká někdejší hvězda Slavie těžké záchranářské boje.

Za Kladiváře nově nastupuje i obránce Vladimír Coufal a i díky němu uhrál West Ham například cennou remízu s konkurenčním Tottenhamem 3:3, přestože Hammers prohrávali 0:3. West Ham rovněž remizoval s Manchesterem City, cenná jsou ale i vítězství nad Leicesterem a Wolverhamptonem. 

V posledním kole West Ham sahal i na body proti mistrovskému Liverpoolu, nakonec ale anglickému šampionovi podlehl 1:2. Proti favoritům zkrátka Kladiváři předvedli sympatické výkony, ale klíčové budou podle Tomáše Součka právě zápasy proti "outsiderům", které taktéž bojují o záchranu mezi anglickou elitou. Například proti Fulhamu.

"Je to náš starý problém. Bohatým jsme vždy brali a chudým dávali. Náš dobrý vstup do sezony nebude znamenat vůbec nic, pokud neporazíme Fulham," nechal se slyšet záložník West Hamu. Duel proti Fulhamu začíná ve 21:00.