Pogba na Old Trafford nemůže být spokojen ani se svým vytížením, ani s postavením...

Pogba na Old Trafford nemůže být spokojen ani se svým vytížením, ani s postavením...

Byť Rudí ďáblové v posledním kole Premier League zabrali a vyhráli, v celkové tabulce to stále není ono a čtrnácté místo i nelichotivé skóre 12:14 určitě žádnou závratnou vizitkou nejsou.

Pevnou pozici v základní sestavě dvacetinásobného šampiona Anglie v tuto chvíli nemá ani Francouz Paul Pogba (27), jenž neodehrál ani zdaleka vše jak v Premier League, tak v Lize mistrů.

Zatímco v Champions League je bývalá hvězda Juventusu na 133 odehraných minutách, v nejvyšší anglické soutěži pobyl na trávnících 373 minut čistého času. Skórovat se mu však povedlo pouze během krátkého vystoupení v rámci Ligového poháru proti Brightonu.

Trenér francouzského národního mužstva Didier Deschamps je přesvědčen o tom, že se svou nynější situací na Old Trafford Pogba nemůže být v žádném případě spokojen. Pět startů v základní sestavě z jedenácti možných šancí je na hvězdu jeho kalibru zoufale málo...

"V klubu nemůže být spokojen ani se svým hracím časem a vytížením, ani s postavením. Neprožívá nejlepší období, má za sebou sérii zranění a také Covid-19, který ho zasáhl poměrně silně," prozradil dlouholetý šéf země galského kohouta s minulostí v Monaku, Marseille či Juventusu, který nyní připravuje své ovečky na střety s Finskem, Portugalskem a Švédskem.

"Musí najít svůj rytmus. Pro mě to ale není problém. Jestli se hráč necítí dobře v klubu, je šťastný, že může hrát alespoň za reprezentaci. Řekne mi o svých pocitech a protože ho moc dobře znám, vše se bude ubírat pozitivním směrem," doplnil dvaapadesátiletý odborník, který už šéfuje mistrům světa z roku 2018 od léta 2012.

Česko v Německu, s Izraelem a Slovenskem, Belgie - Anglie, Španělsko - Německo, baráž o Euro 2020!

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.