Nevýrazného Eriksena vyžene z Milána jeho vysoká gáže. Dočkají se Spurs návratu ztraceného syna?

Nevýrazného Eriksena vyžene z Milána jeho vysoká gáže. Dočkají se Spurs návratu ztraceného syna?

Tottenham Hotspur patří mezi pár klubů Premier League, kterým byla v souvislosti s lednovým přestupovým oknem nabídnuta možnost opětovně podepsat Christiana Eriksena.

Dánský reprezentant se přitom odebral do struktur Interu Milán teprve v lednu tohoto roku a Serii A tak nehraje ani rok v kuse.

Na Apeninském poloostrově se mu však nedaří a Football Insider informoval o tom, že mají být Nerazzurri ochotní pustit o dům dál.

Zástupci osmnáctinásobného mistra Itálie ze stadionu Giuseppe Meazzy se proto ozvali Spurs i dalším anglickým značkám, aby je informovaly o dostupnosti osmadvacetiletého záložníka.

Eriksen si na severu Itálie vydělává 200 tisíc liber týdně, což je vzhledem k jeho důležitosti a vytížení až příliš.

Zatímco v minulé sezoně si připsal 700 odehraných minut a jednu branku, v nynějším ligovém ročníku zatím neskóroval a na trávnících strávil pouhých 212 minut čistého času.

V Lize mistrů je pak na devadesáti minutách, což také není žádný velký šlágr a je evidentní, že hlavní kouč Interu Antonio Conte jednoduše věří jiným koním...

Někdejší mladé eso Ajaxu strávilo v Londýně šest a půl roku a po většinu oné doby patřilo k jasným oporám Kohoutů. Jestlipak bude stát José Mourinho. jehož soubor prohrál z posledních 15 zápasů pouze jediný, o jeho comeback?

I Berbr by zíral. Jak Pablo Escobar pomohl k Poháru osvoboditelů