Nyní volný Mandžukič se vrátí do LaLigy a bude si moci brnkat v jednom ze zálivů Atlantského oceánu

Nyní volný Mandžukič se vrátí do LaLigy a bude si moci brnkat v jednom ze zálivů Atlantského oceánu

Známý chorvatský forvard Mario Mandžukič (34) je po svém červencovém konci v katarském Al Duhailu již několik měsíců bez práce. Dlouho už by mu ovšem dotyčný status zůstat neměl.

Vicemistr světa z roku 2018, který v tamní Stars League odehrál jen pět zápasů bez gólového vyústění, je podle všeho na nejlepší cestě vrátit se do LaLigy, kterou ochutnal v soutěžním ročníku 2014/2015.

Tehdy se vytáhlý útočník s minulostí v Dinamu Záhřeb, Wolfsburgu či Bayernu Mnichov zjevil v Atlétiku Madrid a nezklamal, protože si ho záhy ze španělské metropole vytáhl Juventus Turín.

Tentokráte to však vypadá na jinou klubovou adresu - v pokročilém stádiu vyjednávání má být jeho příchod do Celty Vigo, čili do olivového města ležícího v jednom ze zálivů na pobřeží Atlantského oceánu.

Celta potřebuje schopného střelce jako sůl a to i přesto, že má na své soupisce ostřílené borce Nolita (34) a Iaga Aspase (33). Naa výhru totiž čeká již sedm utkání a po devíti kolech ji náleží až sedmnáctá pozice.

Pakliže se Mandžukičův příchod dotáhne v nejbližších hodinách a dnech, do španělské nejvyšší soutěže může vplout hned po repre pauze na půdě Sevilly (21. 11.).

Nevýrazného Eriksena vyžene z Milána jeho vysoká gáže. Dočkají se Spurs návratu ztraceného syna?