Zidane má recept, jak získat Haalanda. Který hráč Realu mu bude nápomocný?

Zidane má recept, jak získat Haalanda. Který hráč Realu mu bude nápomocný?

Ohledně Erlinga Haalanda vzniklo přes léto nespočet spekulací a skoro by se dalo považovat za zázrak, že mladý norský útočník stále působí v Borusii Dortmund. Zájem o něj má několik velkoklubů, nejblíže je k jeho získání ale podle všeho Real Madrid.

Veřejným tajemstvím je, že by chtěl Real v létě 2021 podepsat Francouze Kyliana Mbappého a právě na Haalanda má dojít o rok později. Madridský gigant se už prý s Borusií Dortmund na přestupu dohodl. Bývalý útočník Salzburgu by se prý měl na San Bernabeu přemístit právě v létě 2022.

Je ale téměř jisté, že za něj Dortmund nějakou nabídku obdrží i dříve. Může to být už v lednu, ale dost pravděpodobně hlavně příští léto. V zájmu Realu, Borussie ale nejspíše i samotného hráče by bylo, kdyby se ovšem právě do léta 2022 žádný jeho přestup neuskutečnil. Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane s ním má podle všeho velké plány.

Právě útok Mbappé - Haaland má být budoucnost Realu Madrid. V záloze by měl naopak v příštích letech operovat Martin Ödegaard, jenž působí v Realu Madrid od tohoto léta, přestože do španělské metropole přestoupil už v roce 2015, od té doby ale působil v B týmu a všude možně na hostování.

Ödegaard a Haaland jsou ale spoluhráči z reprezentace a obecně jsou považováni za budoucnost nejen norského fotbalu. Právě Ödegaard by měl Haalanda přesvědčit k přestupu do Madridu a ulehčit tak práci trenérovi Zidanovi.