Odlepí se během pauzy Příbram z posledního místa? Na Slovácko jedeme vyhrát, hlásí Horváth

Odlepí se během pauzy Příbram z posledního místa? Na Slovácko jedeme vyhrát, hlásí Horváth

Reprezentační přestávka je ideální příležitost pro dohrávku 4. kola mezi Slováckem a Příbramí. Ani jeden tým není žádnou líhní reprezentantů a v časovém skluzu se tak oba kluby dohodly, že zápas odložený kvůli nákaze v příbramském týmu odehrají právě o tomto víkendu.

Příbram do něj ale nastoupí jako poslední tým tabulky. Mužstvo vedené Pavlem Horváthem získalo v úvodních šesti zápasech pouze jeden bod a proti Slovácku tak musí za každou cenu bodovat. V případě výhry by se posunul před předposlední České Budějovice a bodově by se dotáhl na Zbrojovku Brno.

Motivovanější tak už příbramský tým, zvlášť po domácí prohře 0:4 s Baníkem Ostrava, být nemůže. Slovácko ale vyhrálo naposledy 12. září proti Teplicím a proti poslednímu týmu tabulky by rádo získalo další tři body. Trenér Příbrami Pavel Horváth ovšem věří, že se jeho svěřencům konečně podaří získat body - a nejlépe tři.

"Jedeme do Uherského Hradiště vyhrát. V zápase s Baníkem Ostrava jsme ukázali, že máme srdce, když jsme podali bojovný výkon, prestože jsme celý zápas hráli v deseti. Bohužel jsme opět ale nebodovali," zavzpomínal Horváth na duel před týdnem, kdy se už ve 4. minutě nechal vyloučit jeho svěřenec Kingue.

"Pokud tímto způsobem budeme hrát i v sobotu na Slovácku, tak věřím, že konečně protrhneme smůlu a body získáme. Štěstí se k nám již musí přiklonit. Musíme se vyvarovat individuálních chyb a být disciplinovaní. Není to nyní jednoduché období, ale cítíme, že za námi fanoušci stojí a chceme je také odměnit," nechává v sobě Horváth dávku optimismu a doufá v úspěšný duel. Dohrávka 4. kola mezi Slováckem a Příbramí se odehraje v sobotu 14. listopadu v 16:00.