Dostane Škriniar přece jen šanci v Premier League? Vyptává se na něj nejen Mourinho

Dostane Škriniar přece jen šanci v Premier League? Vyptává se na něj nejen Mourinho

Už několikrát byl slovenský obránce Milan Škriniar spojován s přestupem do anglické Premier League. Vysněné angažmá na ostrovech by mu ale mohlo vyjít už brzy, možná dokonce už v lednovém přestupovém období.

Už několikátou sezónu válí Škriniar v dresu Interu Milán a dlouhodobě patří k nejlepším stoperům v soutěži. Fotbalově vyrostl v Žilině, poté přestoupil do Itálie a po jedné úspěšné sezóně v Sampdorii Janov, kde hrál po boku Patrika Schicka, se stěhoval do Milána, kde působí dodnes. 

Několikrát se jej od té doby snažilo získat více týmů z Anglie. Nejblíže byl podle všeho Pep Guardiola a jeho Manchester City, Škriniar se ale nacházel i v hledáčku Chelsea, Manchesteru United či Arsenalu. K žádnému transferu ovšem nikdy nedošlo a Škriniar tak i nadále chrání branku Samira Handanoviče.

O slovenského reprezentanta mají nyní podle všeho zájem dva velcí trenéři Jürgen Klopp a José Mourinho. Jejich kluby, tedy Liverpool a Tottenham, se o služby Škriniara budou podle všeho ucházet už v zimním přestupovém období. Je ale klidně možné, že se najde dohoda, která přestěhuje Škriniara do Anglie až v létě 2021.