Krize v Madridu se hráči nebojí. Zidane to vyřeší jako vždy, neztrácí naději záložník Blancos

Krize v Madridu se hráči nebojí. Zidane to vyřeší jako vždy, neztrácí naději záložník Blancos

Real Madrid zažívá opravdu zvláštní sezónu. Španělský mistr sice dokázal porazit Barcelonu nebo Inter Milán, na druhou stranu ale ztratil velmi důležité body v Lize mistrů s Mönchnegladbachem či Šachtarem Doněck nebo v La Lize s Valencií či Cadizem.

Navzdory porážce s Valencií 1:4 je ale Real Madrid vzhledem k bídné formě Barcelony a Atletica Madrid pravděpodobně stále hlavním favoritem na obhajobu titulu, ambiciózně ale letos vypadá i Real Sociedad. Je ale samozřejmě otázkou, jak nezkušený baskický tým bude v zatím úspěšné sezóně pokračovat.

Další velkou nejistotou je Liga mistrů, kde Real Madrid v úvodních dvou kolech nečekaně ztratil hodně bodů, doma totiž podlehl Šachtaru Doněck 2:3 a na hřišti Borussie Mönchengladbach pouze remizoval 2:2. Doma ovšem poté dokázal porazit Inter Milán 3:2 a udržel si tak nadějnou šanci na postup ze skupiny. Vypadnutí v této fázi soutěže by bylo pro Bílý balet historickým neúspěchem.

Liga mistrů i La Liga tak nevypadají moc nadějně, ale zároveň není nic ztracené. Kabina Realu Madrid ale věří svému trenérovi a doufá, že Bílý balet na konci sezóny zvedne nad hlavu nějakou trofej. "Nedaří se nám, ale to už se nám stalo mnohokrát. A náš trenér Zidane na to vždycky našel recept. Nepochybuji o tom, že se mu to povede znovu," nebojí se špatné sezóny Toni Kroos.