Ancelotti chce v lednu opět loupit v Realu. Kdo by mohl následovat Rodrígueze do Goodison Parku?

Ancelotti chce v lednu opět loupit v Realu. Kdo by mohl následovat Rodrígueze do Goodison Parku?

Everton v této sezóně potrápil již nejednoho ostrovního obra a zdá se, že pod taktovkou italského kouče Carla Ancelottiho může růst. Zkušený kouč však stále není spokojen s aktuální podobou kádru Toffees a také v lednu plánuje posilovat. Vsázet chce opět na hráče, který je považován za kvalitního, ale ve svém klubu se mu nedostává přílišného herního vytížení.

Předmětem zájmu má být španělský záložník Isco, který nefiguruje v dlouhodobých plánech Realu Madrid. Zinedine Zidane mu dal již najevo, že s ním do budoucna nepočítá a může si hledat nového zaměstnavatele. Pokud některý ze zájemců nabídne zajímavou nabídku, Bílý balet se nebrání rozvázání smlouvy, která jinak dozná konce v létě roku 2022.

Isco do zápasů naskakuje většinou jen na pár minut v závěru a sám vykazuje frustraci ze svého herního vytížení. Osmadvacetiletý záložník by mohl zamířit na Ostrovy, kde se podle francouzského listu Le10sport nabízí restart kariéry právě v Evertonu.

Pokud by se tak stalo a Isco skutečně zamířil do Goodison Parku, stal by se již druhou tváří Realu Madrid, která putovala tímto směrem. V létě již Ancelotti angažoval Jamese Rodrígueze a dal tak najevo, že hodlá jít cestou zajímavého hráčského zboží, které ve svých klubech herně strádá. Ve hře je varianta, že by si Isca na jaře otestoval v rámci hostování a v létě pak uzavřel trvalý přestup.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.