Klopp si vytipoval další možnou tvář do středu obrany. Aktuálně byste ji hledali v Řecku

Klopp si vytipoval další možnou tvář do středu obrany. Aktuálně byste ji hledali v Řecku

Podle informací listu Express hledá Liverpool cestu z potíží, které na startu nové sezóny pocítil. Aktuální anglický mistr se potýká s početnou marodnou, kouči Jürgenu Kloppovi dělají vrásky především ztráty ve středu obrany, kdy nemůže počítat s Gomezem a Van Dijkem. Na svém listu potencionálních posil má hned několik tváří, nově jednu z řecké nejvyšší soutěže.

Van Dijk se zranil v Premier League, Gomez pak při svých reprezentačních povinnostech. K dispozici má ještě například Matipa, ale ten se potýkal také v poslední době s výpadkem zdraví a není ještě plně připraven. Klást všechnu odpovědnost na Fabinha není dobrou volbou a Phillips s Williamsem ještě nemají potřebné zkušenosti.

Liverpool chce na Ostrovech obhájit titul, proto bude muset v lednu přivést nové tváře. Jako lákavé zboží se mu jeví šestadvacetiletý portugalský defenzivní štít Rúben Semedo, který aktuálně slouží v řeckém Olympiakosu. V minulé sezóně za něj odehrál 45 zápasů a díky dobrým výkonům si vysloužil i pozvánku do reprezentačního výběru.

Podle některých zdrojů z Anglie již započal Liverpool jednání s řeckou stranou a objevila se i částka 18 milionů liber, která by mohla znamenat přesun. Semedo zapadá do herního stylu Reds, neboť vykazuje lehkost na míči a je také brilantní ve vzdušných soubojích. Z tohoto pohledu by se mohlo jednat za skvělou volbu do středu defenzivy.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.