Nazarov končí v Teplicích dřív, než se čekalo, ale ligu by opustit nemusel. Boleslav už má jednat...

Nazarov končí v Teplicích dřív, než se čekalo, ale ligu by opustit nemusel. Boleslav už má jednat...

Jevgenij Nazarov sice na teplických Stínadlech končí zhruba šest týdnů před vypršením hostování z FK Kuban Krasnodar, ovšem z české nejvyšší soutěže by zmizet nemusel.

Přítomnost třiadvacetiletého zadáka by zajímala sportovní úsek Mladé Boleslavi, která už podle informací Deníku Sport momentálně desátý celek ruské Premier League kontaktovala.

Pakliže vše klapne, novým spoluhráčem Mazucha, Janoška, Kulhánka, Budinského, Matějovského, Ikauniekse, Graiciara, Škody a spol. by se mohl stát od druhé poloviny ročníku 2020/2021.

"Kvůli přetrvávajícím zdravotním potížím a také kvůli momentální finanční situaci jsme se rozhodli, že opci neuplatníme. Nazarov by navíc s největší pravděpodobností kvůli zdravotním problémům už v letošním roce do žádného zápasu nezasáhl, proto jsme se takto dohodli, Přejeme mu hodně štěstí a hlavně zdraví do další kariéry," pronesl na webu fkteplice.cz sportovní ředitel Sklářů Štěpán Vachoušek.

Nazaorv odehrál ve žlutomodrém trikotu 18 ligových utkání ze čtyřiceti možných. V základní sestavě Teplic byl dvanáctkrát a jeho misi na severu Čech hodně ovlivnil právě zdravotní stav.

Musíme zvednout hlavu a začít vítězit. Jiná cesta není. Je třeba sebrat nějaké body v Brně, straší Zbrojovku Zorvan

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.