Eriksen si svůj pobyt v Interu představoval jinak. Kam by mohl již v lednu zamířit?

Eriksen si svůj pobyt v Interu představoval jinak. Kam by mohl již v lednu zamířit?

Osmadvacetiletý ofenzivní záložník Christian Eriksen si svou budoucnost představoval zcela jinak, když opouštěl vyhřáté zázemí londýnského Tottenhamu a zamířil do italské nejvyšší soutěže do služeb Interu Milán. Pokud se jeho herní vytížení rapidně nezlepší, mohl by již po roce opustit San Siro.

V lednu tohoto roku přišel do Itálie s vizitkou skvělého záložníka, právě kterého Inter potřebuje. Dánský legionář se upsal na čtyři a půl roku a sám si sliboval, že pod taktovkou kouče Conteho získá nějakou tu cennou trofej.

Opak je ale pravdou a Eriksen nefiguruje v plánech pro základní sestavu. „Ne, tohle není to, o čem jsem snil. Myslím si, že všichni hráči touží po tom, aby hráli co nejvíc. Jenže kouč rozhoduje o tom, kdo bude v sestavě. Je to trochu zvláštní situace,“ nechal se slyšet talentovaný záložník v rozhovoru pro TV2 Sport.

Právě herní vytížení je tím, co ho na San Siru frustruje nejvíce. „Já i fanoušci chtějí, abych hrál častěji, jenže trenér má na celou věc jiný názor. Jako hráč ho musím respektovat. V Interu to ale neprobíhá tak, jak bych si představoval. Uvidíme, co se stane, až se otevře přestupové okno, ale zatím se chci soustředit pouze na své výkony,“ dodal Eriksen, o kterého se údajně zajímá PSG. Přestupová částka by se mohla pohybovat okolo dvanácti milionů eur.