Barcelona by ráda uspíšila odchod Umtitiho. Nástupce by mohl dorazit ze Stamford Bridge

Barcelona by ráda uspíšila odchod Umtitiho. Nástupce by mohl dorazit ze Stamford Bridge

Herní i finanční krizí zbídačená Barcelona potřebuje nalézt rychle recept, jak se opět vrátit na vrchol. Katalánský obr se také v nové sezóně trápí a kouč Ronald Koeman hledá způsob, jak by svým svěřencům vlil novou krev do žil. Jisté je, že v lednu zase pár členů svého kádru uvolní, ale nutné je i posilovat. I proto si vyhlédl nového obránce, který by mohl v nadcházejícím přestupovém okně na Camp Nou dorazit.

Před pár týdny byl s přesunem do Barcelony hojně skloňován Eric García, ale Citizens nakonec teprve devatenáctiletého mladíka nepustilo. Jelikož se neočekává, že by se do ledna něco na této adrese změnilo, Koeman hledá další možnosti, jak defenzivu svého týmu posílit.

Podle posledních zpráv by se navíc v lednu zbavil Samuela Umtitiho, který je spojován s návratem do rodné Francie. Předmětem zájmu je aktuálně tvář ze Stamford Bridge, která pod koučem Frankem Lampardem příliš nehraje.

Právě na větší zápasovou porci by mohl sedmadvacetiletý německý obránce Antonio Rüdiger slyšet. Chelsea by se asi jeho uvolnění nebránila, pokud z jeho prodeje utrží zajímavou sumu, kterou sama může poté investovat do příchodu nových opor.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.