Šustrův Prostějov válí a pyšní se nejdelší vítěznou šňůrou ve druhé lize. I díky ní je již čtvrtý

Šustrův Prostějov válí a pyšní se nejdelší vítěznou šňůrou ve druhé lize. I díky ní je již čtvrtý

Takovou formu a vítěznou šňůru jako 1. SK Prostějov nemá v soudobé druhé lize žádné jiné české mužstvo. Hanáci totiž vyhráli již třetí zápas v řadě. 

Zatím naposledy uspěli v dohrávce čtvrtého kola na hřišti nyní deváté Vlašimi (3:1) a v tabulce se po sedmi odehraných kolech vyhřívají na lichotivé čtvrté pozici.

Aktuálně mají na kontě tři výhry, tři remízy a jednu prohru, s tím, že celkové skóre je 10:6 a po Hradci a Chrudimi se jedná o třetí nejlepší defenzivu v soutěži.

Vylepšit sérii si může výběr kouče Pavla Šustra již 21. listopadu ve venkovním utkání se sedmou Chrudimí. O čtyři dny později pak bude 1. SK čelit rozjetému Ústí nad Labem, jemuž vládne Jiří Jarošík.

Dohrávka 4. kola:

Vlašim - Prostějov 1:3 (0:1)

Branky: 54. Zukal - 37. a 71. Matoušek, 61. Sečkář. Rozhodčí: Hanousek - Váňa, Šimáček. ŽK: Broukal, Červenka - Matoušek, Kopřiva, Zikl, Omale, Bréda. Bez diváků.

Vlašim: Řehák - Sváta (66. Janda), Broukal, Zukal, Svoboda - Vrána, Blecha, Průcha (80. Zinhasovič), Dias (75. Firbacher) - Kozel, Červenka. Trenér: Šmejkal.

Prostějov: Bréda - Bala, Bialek, Langer (59. Spáčil), Šmehyl - Omale, Kopřiva, Sečkář (89. Stříž), Jurásek (75. Šteigl) - Matoušek (75. Píchal), Rolinc (59. Zikl). Trenér: Šustr.

Slavia v Opavě, Sparta s Dynamem, Plzeň ve Zlíně, Atlético - Barca, Tottenham - City, Sheffield - West Ham