Dúbravkův zaměstnavatel ze St. James Parku zažaloval vedení Premier League. Důvod?

Dúbravkův zaměstnavatel ze St. James Parku zažaloval vedení Premier League. Důvod?

Majitel Newcastlu United, který má v kádru exsparťana Martina Dúbravku a momentálně je spojován s exslávistou Alexem Králem, je právě teď v právním sporu s vedením Premier League.

Miliardář Mike Ashley (56) uvedl, že je to kvůli neúspěšnému prodeji Strak.

Tradiční ostrovní značku ze St. James Parku se pokusilo během léta převzít saudskoarabské konsorcium, ale nakonec od svého záměru upustilo, za což mohl zdlouhavý schvalovací proces ligového vedení.

Byť se vše mělo odehrávat zákulisně, po prosáknutí případu na veřejnost to první muž momentálně třináctého celku Premier League potvrdil...

"Klubu je jasné, že podobné zprávy mohou znejistit fanoušky, proto nemáme na výběr a po úniku informací na tyto věci musíme reagovat," uvedl na konto žaloby sám vlastník, jehož slova nabídl web sport.sk.

Kauzu nyní řeší arbitrážní soud, s tím, že termín rozhodnutí zatím není znám. "Tyto záležitosti nebudeme komentovat. Vyvineme však maximální úsilí, abychom dosáhli spravedlivé a co nejdřívější rozhodnutí," citovaly stránky sport.sk představitele čtyřnásobného vítěze anglické ligy, jehož čeká o víkendu domácí střet s Chelsea.

Doba, kdy byl Hamšík ideálním prototypem záložníka box-to-box, už je pryč...