Ancelotti stojí o dalšího záložníka, jehož koučoval v Realu. Ten momentálně vysedává na lavičce

Ancelotti stojí o dalšího záložníka, jehož koučoval v Realu. Ten momentálně vysedává na lavičce

Trenér Evertonu Carlo Ancelotti se pyšní povedeným letním nákupem Jamese Rodrígueze. Při vyjednávání využil toho, že hráče zná ze svého předešlého působení. A nejspíš se tím hodlá inspirovat.

Média totiž píší, že chce Ancelotti získat další dva záložníky, které již dříve koučoval v Realu Madrid. To bylo sice období mezi roky 2013 a 2015, i přesto je ale taková doba, že má Ancelotti o oba borce zájem. První hvězdou je záložník Isco, jenž stále obléká dres Bílého baletu, ten sice v Madridu tak vytěžován není, je ale otázkou, zda se ho Zinedine Zidane bude chtít vzdát.

Moc lepších záložníků než Isco totiž na světě neběhá a jakmile v Madridu skončí Luka Modrič se nejspíše i španělská superstar dostane do základní jedenáctky madridského Realu. Ancelotti má ale velký zájem i o Samiho Khediru, jenž z Madridu odešel ve stejném roce jako Ancelotti. Německý záložník se upsal Juventusu, kde působí dodnes.

V roce 2014 vyhrál Khedira Ligu mistrů, kde pod Ancelottim nastoupil v základní sestavě ve finále proti Atleticu Madrid, a poté i mistrovství světa s Německem. V Juventusu zažil povedené roky, nyní už ale ve svých třiatřiceti letech není trenérem Pirlem moc vytěžován a je velmi pravděpodobné, že bude chtít odejít. A angažmá v Evertonu by dávalo velký smysl i kvůli dobrým vztahům s trenérem.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.