Montpellier přestřílel Štrasburk, Rennes nestačilo na Bordeaux, Paříž nečekaně podlehla Monaku

Dvěma překvapivými výsledky bylo v pátek rozehráno jedenácté kolo francouzské Ligue 1. V neděli pak Montpellier přestřílel Štrasburk 4:3.

Účastník Ligy mistrů Rennes doma nečekaně podlehl týmu Girondins de Bordeaux 0:1, o jediný gól se postaral Hatem Ben Arfa. Francouzský mistr Paris Saint-Germain prohrál na hřišti Monaka 2:3 a knížecí klub se tak nyní nachází na druhém místě hned za PSG. Za domácí se dvakrát trefil Volland a z penalty skóroval Fabregas, obě branky Pařížanů pak vstřelil Kylian Mbappé. Monako navíc muselo dotahovat manko 0:2.

Tým Brest v sobotu zvítězil nad Saint-Etienne 4:1.

Montpellier mělo překvapivě těžkou práci se Štrasburkem. Po přestřelce v prvním poločase, která skončila 3:3 rozhodl utkání v 68. minutě Laborde. U jednoho gólu asistoval bývalý sparťanský obránce Ristič.

Montpellier - Štrasburk 4:3 (3:3)
Branky: 13. a 31. Delort, 8. Mendes, 68. Laborde - 22. Lala z pen., 26. Diallo z pen, 45. Ajorque

Reims - Nimes 0:1 (0:0)
Branka: 62. Ripart z pen.