Slavia chce koupit nového Součka a vidí jej v akademii Příbrami

Slavia chce koupit nového Součka a vidí jej v akademii Příbrami

Slavia Praha jako jeden z největších českých klubů sleduje nejlepší hráče ve Fortuna lize, její skauti se ovšem zajímají i o talenty po celé České republice, kteří zatím do první ligy nenakoukli. To je i příklad mladého záložníka z Příbrami.

Jeho jméno je Matouš Nikl. Ten v únoru oslaví teprve devatenácté narozeniny a momentálně působí v B týmu Příbrami, kde podává v rámci třetí ligy skvělé výkony. Vzhledem k bídné formě A týmu je možné, že brzo dostane šanci i v mužstvu Pavla Horvátha. Pokud bude ve svých výkonech pokračovat, je ale nejspíše otázkou času, kdy se stane plnohodnotným hráčem prvního týmu.

Nikl by ale mohl postoupit ještě dál. O osmnáctiletého záložníka prý stojí pražská Slavia a je možné, že jej v zimě nebo v létě přivede. Do A týmu sešívaných by se nejspíše nepodíval a dost pravděpodobně by šel někam na hostování a nebo by hrál třetí ligu za B tým Slavie.

Skauti klubu z Edenu v něm prý vidí nového Tomáše Součka. Nikl má pověst záložníka, který je silný, dokáže bránit, útočit a dávat branky a vzhledem k věku má podle všeho ohromný potenciál. 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.