Teplický trenér má ultimátum. Pokud nevyhraje nad Spartou, tak končí

Teplický trenér má ultimátum. Pokud nevyhraje nad Spartou, tak končí

Teplicím se v této sezóně vůbec nedaří, po osmi kolech mají na svém kontě pouze šest bodů a přestože je o záchranářských diskusích zatím příliš brzo hovořit jsou Severočeši jedním z nejhorších týmů ve Fortuna lize. A v posledních zápasech se to potvrzuje.

Tým Stanislava Hejkala dokázal porazit pouze Příbram hned v prvním kole ligy a poté ještě vyzrál na ostravský Baník, další body však v úvodních osmi kolech nenasbíral. A to je vzhledem k ambicím klubu hrát poklidný střed tabulky dost málo. Už před posledním zápasem s Bohemians 1905 se spekulovalo, že se pod trenérem Hejkalem houpe židle.

A to je nyní potvrzeno oficiálně. Sám kouč Teplic prozradil, že pokud Teplice nezískají v příštím kole tři body, tak v týmu skončí. Za týden ale Severočeši hostí pražskou Spartu, která byla až do posledního kola, kdy podlehla Plzni, stoprocentní. Kouč Hejkal má tak před sebou velmi těžký úkol a je možné, že po dalším ligovém kole už koučem Teplic nebude.

"Tlak na mou osobu je daný. Vedení mi dalo za úkol udělat ze zápasů na Bohemians a se Spartou tři body, jinak se naše cesty rozejdou. Dnes to nevyšlo, takže musíme vyhrát se Spartou," prozradil po prohře s Klokany 0:2 Stanislav Hejkal. "Přijímám zodpovědnost za naše výsledky, rozhodně se jí nevzdávám. Musíme přestat dělat školácké chyby, které ovlivňují celý zápas. Oba góly proti Bohemians byly obrovskou ranou do vazu a mrzí mě, že u toho zase byli zkušení hráči," ohodnotil pak Hejkal poslední utkání.

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.