Příbram hraje i o Horvátha. Prý jeho tým nepředvádí tak špatné výkony, aby byl poslední

Příbram hraje i o Horvátha. Prý jeho tým nepředvádí tak špatné výkony, aby byl poslední

Tonoucí Příbram se bude snažit vybojovat nějaké body v Brně, pomůže tím i svému kouči Pavlu Horváthovi, který dostal od vedení klubu ultimátum.

Příbramští dostali v dohrávce 4. kola od Slovácka pět branek a zůstávají nadále poslední s pouhým jedním bodem. V souboji se Zbrojovkou, která je rovněž na chvostu tabulky, však svěřenci někdejšího záložníka Plzně favorité nejsou.

„Sezona neprobíhá podle našich představ a my musíme obrátit její průběh k lepšímu. Nemůžeme se vracet z Brna bez bodového zisku. Domácím se podařilo získat cenné body v Jablonci, které jim zajisté pomohou k většímu sebevědomí“ nastínil situaci v klubu Horváth pro web fkpribram.cz.

Nepředvádíme tak špatné výkony, abychom byli na spodu tabulky s jedním bodem. Musíme konečně protrhnout nepříznivou sérii a ideálně zvítězit, zakončil s výhledem na lepší časy příbramský trenér.

Zbrojovka zápas nechce podcenit. „Dobře víme, že v lize není žádný slabý tým. Musíme k utkání přistoupit maximálně zodpovědně, soustředit se jen na náš výkon a snažit se, aby byl co nejlepší. Víme, že nám nepomohou diváci, ale to bylo dané dlouho dopředu a je to věc, kterou nedokáže ovlivnit,“ uvedl k zápasu brněnský Machálek.