Kuchta: Když Opava otevřela hru, tak jsme věděli, jak na ně, za první poločas jsem se klukům omlouval

Kuchta: Když Opava otevřela hru, tak jsme věděli, jak na ně, za první poločas jsem se klukům omlouval
OBSAHUJE OHLASY

„Cítím se dobře, protože vyhráváme a mně se daří pomáhat mužstvu. Jsem rád, že se mi daří dávat góly, dřív jsem se v koncovce trápil. Myslím, že se to zlomilo zápasem s Nice,“ říká po zápase s Opavou dvougólový střelec Kuchta.

S výkonem v prvním poločase nebyl spokojený. „Říkal jsem to klukům v kabině, byl jsem na sebe naštvaný. Ve druhém poločase mě kluci krásně našli a já dal dva góly. Jsem šťastný za to, že teď hraju a jsem v sestavě. Parťáci ve Slavii v útoku jsou úplně skvělí, jsem za ně vděčný a úspěch si přejeme navzájem,“ uvedl útočník na webu slavia.cz.

Při druhém gólu Kuchta pouze dorazil gólovou Stanciuovu střelu. „Byl ze začátku trochu naštvaný, ale v kabině po zápase jsme se tomu zasmáli. Já jsem byl hlavně rád, že jsem nebyl v ofsajdu a ten gól platil. Já jsem prostě takový, jsem útočník a jsem hladový. Mohl jsem mu ten gól nechat, ale sežral jsem mu ho. Já jsem rád, že jsem dal gól, a on je zase rád, že má asistenci,“ pousmál se aktuálně nejproduktivnější útočník Slavie.

Utkání se zlomilo ve druhé půli. „Opava otevřela ve druhém poločase hru, snažila se dát kontaktní gól a vyrovnat. My už jsme pak věděli, jak na ně, díky tomu, co jsme si řekli v kabině. To nám hodně pomohlo. Nepanikařili jsme a přidali jsme víc klidu. Z toho pramenilo pět gólů, co jsme dali ve druhé půli,“ pronesl spokojeně kanonýr.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.