Divočina v zámoří. Brankář musel do sprch, obránce chytil penaltu a zajistil Orlandu postup

Divočina v zámoří. Brankář musel do sprch, obránce chytil penaltu a zajistil Orlandu postup
OBSAHUJE VIDEO

Osmifinále play-off MLS přineslo divoké utkání mezi Orlandem City a New York City. Utkání nakonec dospělo do penaltového rozstřelu, v jehož průběhu musel do branky za vykartovaného brankáře obránce Orlanda.

Úvodní osmifinále zámořské MLS nabídlo všechno. Orlando šlo do vedení, když se už v 5. minutě z penalty trefil někdejší hráč Manchesteru United Nani. New York City srovnal hned po třech minutách zásluhou Chanota.

Orlando pak od 87. minuty dohrávalo v deseti bez vyloučeného Ruana a dokázalo zápas dostat až k penaltám. Právě penaltový rozstřel byl velmi záživný. V páté sérii totiž gólman Orlanda Pedro Gallese příliš brzy opustil brankovou čáru a rozhodčí mu udělil druhou žlutou kartu.

Domácí tak do hry poslali náhradního brankáře, jenomže když už stál v brance, ozval se VAR, že Orlando už střídat nemůže, a tak rozstřel musí dochytat hráč z pole.

Hrdinou utkání byl již zmíněný hráč z pole. Jednalo se o obránce Rodiga Schlegela, který vychytal sedmý pokus Thorarinssona a Orlando se mohlo radovat z postupu do čtvrtfinále play-off MLS.

Druhé utkání osmifinále zvládl lépe Columbus, který vyřadil New York Red Bulls.

Video: YouTube