Everton chce posílit svou pozici, plánuje přivést tři hráče Tottenhamu

Everton chce posílit svou pozici, plánuje přivést tři hráče Tottenhamu

Hned trojici hráčů Tottenhamu plánuje podle posledních informací anglických médií přivést Everton. Ten v poslední době celkově utrácí více za přestupy a v jeho dresu tak nastupuje například James Rodriguez, což by bylo ještě před několika lety zcela nemyslitelné. A s nakupováním liverpoolský klub končit nehodlá.

Podle anglického Football Insideru totiž plánuje přivést hned tři hráče Tottenhamu, který se dá považovat za jeho přímou konkurenci. Již v lednu by chtěl podle Football Insideru přivést Dele Alliho, Harryho Winkse a Paula Gazzanigu. Zatímco první dva jmenovaní by měli podle plánu Evertonu přijít pouze na hostování, Gazzanigu by chtěli nastálo.

Největší jméno z trojice má pochopitelně Dele Alli. Čtyřiadvacetiletý záložník působí v klubu již od roku 2015 a doposud odehrál více než 150 zápasů v anglické Premier League. Letos se však do sestavy Tottenhamu dostává spíše sporadicky a zasáhl do pouhých dvou zápasů Premier League.

Harry Winks je, stejně jako Alli, záložník. Narozdíl od něj je však odchovancem klubu. Do základní sestavy se Winks začal prosazovat od roku 2016. Osmadvacetiletý Gazzaniga je brankář, který si letos v dresu Tottenhamu nepřipsal ani jeden start,

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.