Poslední dny Skuhravého u moci? Hráči Dukly budou ve zbylých třech zápasech hrát o svou budoucnost

Poslední dny Skuhravého u moci? Hráči Dukly budou ve zbylých třech zápasech hrát o svou budoucnost

Tak špatnou sérii neměla ambiciózní Dukla ve druhé nejvyšší soutěži hodně dlouho a bez vítězství je už šest zápasů.

Příliš lichotivý není pro tradiční dejvickou značku z Julisky ani momentální pohled na tabulky - svěřenci Romana Skuhravého jsou po devíti kolech až devátí a na vedoucí Votroky ztrácí již propastných třináct bodů.

K aktuální neuspokojivé situaci týmu, který se spoléhá na Radu, Doumbiu, Kozmu, Hadaščoka a spol. už se vyjádřilo také vedení...

V roce 2020 už se žádný radikální krok odehrávat nebude. Možné změny však mohou přijít po posledních třech vystoupeních ve FNL proti druhé Viktorii Žižkov (28. 11.), prvnímu Hradci Králové (2. 12.) a třináctému Táborsku (6. 12.).

Pakliže by se Dukla nevrátila do první poloviny tabulky a nepřiblížila se špičce, před březnovou odvetnou částí by v jejím kádru i realizačním týmu hrozil velký třesk.

"Představenstvo Dukly Praha se na svém mimořádném zasedání po zápase s Chrudimí zabývalo současnou situací, tj. výsledky A-mužstva, které se vzdaluje cílům vytčeným před zahájením sezóny a vyjadřuje krajní nespokojenost jak s dosavadními výsledky, tak hrou předvedenou zejména v posledních dvou zápasech. Řešení přijme po skončení podzimní části ligové soutěže a jejím důkladném vyhodnocení ze všech v úvahu připadajících hledisek. Již nyní však je možné říci, že hráči budou v posledních třech zápasech hrát o budoucnost svou i celého realizačního týmu," zaznělo na stránkách fkdukla.cz.

Tým, jehož ofenzivní část soupisky je poskládána téměř výhradně z cizinců, tedy má co dělat.

V nové komisi rozhodčích sedí člověk, který měl pohlídat, aby Sigma sestoupila, říká v Hattricku Kubíček

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.