Závěry zápasů musíme zvládat lépe, rozčiloval se Látal po vyrovnání Pardubic

OBSAHUJE OHLASY

Dlouho to vypadalo, že olomoucká Sigma vyhraje na hřišti, respektive alternativním hřišti, Pardubic, domácí ale v Ďolíčku v páté minutě nastavení střelou z dálky srovnali na 1:1 a nováček ligy tak nakonec vzal alespoň bod za remízu. A trenér Olomouce Látal z toho moc velkou radost neměl.

Olomouc se v případě výhry mohla (alespoň dočasně) posunout dokonce na druhé místo tabulky před Spartu, tuto šanci ale nevyužila a po duelu s Pardubicemi je momentálně třetí. Nováček z Pardubic se momentálně nachází na velmi sympatickém pátém místě. Během devátého kola Fortuna ligy se ale nejspíše tabulka změní.

Favorit šel do vedení po proměněné penaltě Nešpora, v nastavení ale srovnal Huf. „Ztratili jsme dva body, mrzí nás to. Ten závěr už musíme zvládnout, špatně jsme to dohráli,“ mrzelo trenéra Radoslava Látala. Olomouc si totiž dělala zálusk na tři body.

Pardubice byly samozřejmě s výsledkem spokojeny. „V posledních pětadvaceti minutách jsme měli velký tlak a aspoň to vyrovnání jsme si zasloužili,“ prozradil však Jiří Krejčí, trenér Východočechů.