S nevyužitým liverpooolským zbožím by rád Bielsa pracoval na Elland Road...

S nevyužitým liverpooolským zbožím by rád Bielsa pracoval na Elland Road...

Belgický reprezentant Divock Origi (25) je v současnosti na Anfield Road až útočníkem číslo 6, s tím, že v této sezoně Premier League zatím odehrál pouhou pouhou jednu minutu a zásadnější minutáž dostal jen v Ligovém poháru, respektive Lize mistrů.

Renomovaný německý manažer Jürgen Klopp zkrátka více věří Firminovi, Salahovi, Jotovi, Manému i Japonci Minaminovi.

To, že bývalý útočník Lille či Wolfsburgu ve městě Beatles dodržel smlouvu až do června 2024, se v žádném případě nepředpokládá a sportovní vedení devatenáctinásobného anglického šampiona bude jeho uvolnění nakloněno.

Odchod z rudé strany Liverpoolu vyhlíží i samotný ofenzivně laděný hráč, který by rád změnil prostředí již v nejbližším přestupovém okně, čili v lednu. Ostrovy by však opouštět nemusel...

Podle tisku by mohl zakotvit u Leedsu United, který je v nejvyšší anglické soutěži nováčkem a po úvodních deseti vystoupeních mu patří průběžná dvanáctá pozice, když se mu o víkendu podařilo vyloupit Goodison Park, kde je doma lépe postavený Ancelottiho Everton.

Uznávaný argentinský kouč Marcelo Bielsa pracuje na Elland Road se sedmi útočníky, nicméně k tomuto datu zaří pouze jeden z nich a sice autor sedmi tref Patrick Bamford. Rychlonohý Origi, který je stále poměrně perspektivní, by se tedy mohl hodit.

Arsenal je na tom v Premier League nejhůře za 38 let a může být ještě hůř, čeká ho střet s lídrem...

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.