Řepka má další problém. K soudu ho tentokráte žene bývalý olympionik s minulostí v Bohemians

Řepka má další problém. K soudu ho tentokráte žene bývalý olympionik s minulostí v Bohemians

Známý exreprezentant Tomáš Řepka, jenž by se rád stal v budoucnu prvoligovým trenérem, je podle informací portálu seznamzpravy.cz namočen v dalších problémech.

Dřívější magnet na problémy, který vydal několik knih, totiž čelí čerstvé žalobě od někdejšího vlastníka FC Bohemians Praha Michala Vejsady, jemuž se nelíbí to, že mu šestačtyřicetiletý rodák z Brumova-Bylnice nesplácí dluh z loňského roku.

Pražský podnikatel, který svého času reprezentoval zemi v řecko-římském zápase, tehdy dle svých slov půjčil bývalému kapitánovi Sparty 100 tisíc korun, které měly být použity na zaplacení výživného Renatě Řepkové a Vlaďce Erbové a obdržení menšího trestu, který mu zkrátil pobyt za mřížemi o čtyři měsíce.

Řepka, který má po propuštění z vězení uhradit během zkušební doby tří let uhradit i škodu 430 tisíc korun, měl Vejsadovi dle smlouvy splácet tisíc korun měsíčně.

Za 18 měsíců však poškozená strana obdržela od nynějšího hráče Červených Janovic jen 10 tisíc a před pár týdny proto podal na Obvodním soudu pro Prahu 6 žalobu, ve které požaduje zbylých 90 tisíc korun.

"Chtěl jsem pomoci sportovci, který po sportovní stránce něco dokázal. Každý může spadnout na dno, z jakýchkoliv důvodů, ale občas se stane, že sám se ze dna nedostane - a to byl tento případ," citoval web seznamzpravy.cz slova šedesátníka Vejsady.

Pohyboval jsem se v šedé zóně, ve které se v českém fotbale funguje, přiznal Nezmar