Potřebujeme se odrazit, zlomit nějaký zápas, pak pojedeme, ubezpečuje teplickou obec Mareš

Potřebujeme se odrazit, zlomit nějaký zápas, pak pojedeme, ubezpečuje teplickou obec Mareš

Skláři momentálně táhnou nelichotivou sérii čtyř proher v řadě, s tím, že o více než jeden gól odešli poraženi pouze jednou. 

O nápravu už se se svým novým realizačním týmem pokusí Radim Kučera a je otázka, jaké změny na Stínadlech udělá. Kdo ví, třeba to odnese i nejvytíženější forvard Jakub Mareš, jenž spolu s celým týmem věděl o ultimátu pro Stanislava Hejkala čtrnáct dní.

I když Sparta zvítězila jen těsně, tři body si připsala zcela zaslouženě, což potvrdil i kolega Řezníčka, Vukadinoviče, Marečka a spol. "Sparta byla jednoznačně dominantní, lepší na balonu. To jsme věděli už před utkáním. My slepujeme sestavu, takže jsme chtěli hrát zezadu, z bloku, nevypadnout z presinku a zkusit něco vpředu udělat. Ale bohužel jsme zase gól nedali, nelepí nám to," přiznal ostřílený útočník.

Severočeši jsou nyní se dvěma tříbodovými zisky a sedmi prohrami na patnácté pozici. "Je to hrozné, nevím, co k tomu říct. Dostáváme strašně moc gólů, na druhou stranu se nadřeme na každou šanci. Potřebujeme se odrazit, zlomit nějaký zápas, pak pojedeme. Teď máme v hlavě, že se nám nedaří, nehraje se nám lehce," doplnila důležitá postava žlutomodrých, kteří se nyní musí pečlivě připravit na výjezd do Mladé Boleslavi.

K tomuto datu se třiatřicetiletý Mareš trefil dvakrát a to zasáhl do všech devíti duelů sezony a na trávnících byl 685 minut čistého času. I od bývalého borce Zaglebie Lubin se po povedených misích v Ružomberoku či Slovanu Bratislava čekalo o něco více.

Zdroj: idnes.cz.

Sezona nekončí po Spartě a Plzni. Nesmíme se tímhle povedeným týdnem uspokojit, varuje Vorel

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.