Neville kritizoval Součka. West Ham prý inkasoval po 210 minutách kvůli němu...

Neville kritizoval Součka. West Ham prý inkasoval po 210 minutách kvůli němu...

Tabulkově pátý West Ham inkasoval v Premier League od Aston Villy branku po dlouhých 210 minutách a podle experta ve službách Sky Sports Garyho Nevilla za to mohl český reprezentant Tomáš Souček.

Právě fotbalista s minulostí ve Viktorii Žižkov i Liberci byl podle devíti anglickými tituly ověnčené legendy Rudých ďáblů podepsán pod brankou stejně starého anglického záložníka Jacka Grealishe.

Co také zaznělo v jeho televizním rozboru? "Koukněte se na Součka. Prostě se vytáhl dopředu a nechal ten prostor volný. A byl to přesně ten prostor, který musíte blokovat, protože se tudy míč může dostat k útočníkům," upozornil webem aktualne.cz citovaný exreprezentant Anglie s pětaosmdesáti mezinárodními vystoupeními.

Letošní chválená opora Moyesova londýnského souboru podle jeho slov nesmyslně opustila klíčový prostor v momentu, kdy měla zastupovat svého kolegu ze středu zálohy Declana Rice...

"Je to starý princip. Když přemýšlíte o hře ve středu pole, trenéři vždycky říkají střednímu záložníkovi v tu chvíli vzdálenějšímu od míče, tedy v tomto případě Součkovi, že by měl koukat na kamarádova záda a číst, co má napsané na dresu," zakončil svou konkrétní kritiku někdejší trenér Valencie, jíž ovšem příliš dlouho netrénoval.

První prosincovou sobotu čeká rozjeté Kladiváře domácí souboj s hůře postaveným Manchesterem United. Jestlipak bude někdejší asistent u Albionu a současný spolumajitel Hladkého Salfordu City kritizovat exslávistickou "chobotnici" i po tomto střetu...

Derby "S", Gent - Slovan, Slavia - Beer-Ševa, Lille - Sparta, Tottenham - Arsenal, West Ham - Man Utd

Zdroj: aktualne.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.