Sparta má fakt dobré hráče, upozornil šéf Lille. Co pověděl o Julišovi s Dočkalem?

Sparta má fakt dobré hráče, upozornil šéf Lille. Co pověděl o Julišovi s Dočkalem?

Jakým otázkám od českých novinářů čelil na tiskové konferenci trenér OSC Lille Christophe Galtier?

Šéf aktuálně druhého týmu Ligue 1 odpověděl například i na to, v jaké formě jde jeho soubor do pátého duelu skupiny, ve které už si může zajistit postup do vyřazovací fáze v roce 2021...

"Mužstvo je ve formě a cítí se dobře. Až na tři dlouhodobě zraněné mám kompletní kádr. Hrajeme co tři dny, ale myslím, že Sparta je na tom stejně. Soustředíme se na utkání a víme, že to může být docela náročné. Chceme udělat vše pro to, abychom si zajistili postup. Víme, že zápas bude rozhodující a v tuto chvíli mohu říct, že tým je na tom dobře," pronesl na webu sparta.cz čtyřiapadesátiletý odborník s minulostí v Saint-Étienne.

Ve čtvrtek večer dojde na stadionu Pierra Mauroye mimo jiné na souboj dvou nejlepších střelců Evropské ligy, a sice Yaziciho a Juliše.

"Bude to spíš utkání dvou mužstev než jen dvou střelců. Juliš je samozřejmě silný hráč. Musím ale říct, že obě mužstva jsou docela silná. Musíme si na Spartu dát pozor, je to velice silný tým. Musíme být schopni rychle přepnout do defenzivy. Sparta ve dvou vítězných utkáních proti Celticu ukázala, jak rychle se pohybuje. Sparta má fakt dobré hráče. Dočkal je také výborný fotbalista, s kterým se musí počítat. Ale musím říct, že i my v Lille máme také co říct. Yusuf Yazici ukázal už tenkrát v prvním zápase proti Spartě, čeho je schopný. Využil naši výhodu jednoho hráče v poli navíc. Věřím, že ukáže, čeho je schopný, předvede dynamiku a bude klíčovým hráčem. Pro nás to bude rozhodující zápas," přednesl stránkami sparta.cz citovaný kouč, jehož celek čeká v neděli domácí utkání s Monakem.

Souček před odletem do Lille: V tuhle chvíli máme postup ve svých rukou, není důvod se předem něčeho bát