Na 100 startů v evropských pohárech nedosáhne jen tak někdo. Škrtelovi už se to ale povedlo...

Na 100 startů v evropských pohárech nedosáhne jen tak někdo. Škrtelovi už se to ale povedlo...
OBSAHUJE VIDEO

Známý slovenský střední obránce Martin Škrtel (35) nastoupil uprostřed pracovního týdne ke svému jubilejnímu 100. duelu v evropských pohárech.

Bývalý dlouholetý reprezentant našich východních sousedů ve službách Istanbulu Basaksehir dosáhl stovky v utkání proti Red Bullu Lipsko (3:4), s tím, že byl ve hře jen první dějství.

Za Basaksehir, jenž je mimochodem bez výhry již pět zápasů v řadě a v Süper Lig mu patří až devátá pozice, už na evropských kolbištích nastoupil třináctkrát.

To je však ve srovnání s jeho předešlými misemi ve Fenerbahce a Liverpoolu pořád málo, tím spíš, že na současné adrese už si do konce ročníku žádná další vystoupení nepřipíše. Své dobrodružství v Zenitu Petrohrad však naproti tomu bezpečně překonal.

Ale zpět do současnosti. Během prvních pětačtyřiceti minut se rodák z Handlové nešťastně srazil se svým mladším belgickým spoluhráčem Bolim Bolingolim-Mbombem, jenž musel po oné strážce předčasně střídat.

Sám důrazný stoper si o pár chvil později připsal i žlutou kartu a protože byla v základní skupině Ligy mistrů již jeho třetí, poslední zápas na půdě pařížského Parku princů se ho týkat nebude.

Ronaldo se v nastřílených gólech přibližuje Pelému i Bicanovi. Překoná je ještě do konce roku 2020?

Zdroj: sport.sk