Bosák: Vidět za rok či dva střed zálohy nároďáku ve složení Souček – Krejčí by vůbec nemuselo být marné

Bosák: Vidět za rok či dva střed zálohy nároďáku ve složení Souček – Krejčí by vůbec nemuselo být marné

Exbrněnský mladík Ladislav "LK37" Krejčí, který zakončil minulý ročník deseti žlutými kartami, prožívá z osobního hlediska nejúspěšnější sezonu kariéry, o čemž svědčí i osobní statistiky.

Svých prvních osm startů Fortuna:ligy už totiž dokázal jednadvacetiletý mladík Sparty přetavit ve čtyři branky, což je jeho osobní rekord.

Jednu trefu navíc zaznamenal také v Evropsko lize na půdě Lille (a k zahození nejsou ani statistiky u Lvíčat, za které nasázel v sedmi kvalifikačních vystoupeních z pozice obránce pět branek).

Tahouna české jednadvacítky jednou vidí v reprezentačním áčku i televizní komentátor Jaromír Bosák, jenž mu věští velkou kariéru. Jen se podle něj bude muset v souvislosti s rozhodčími kapku uklidnit.

"Přednedávnem jsem psal, že potenciál tohoto mladého muže je značný, jen musí krotit emoce. Nikdo z manažerů velkých klubů není zvědavý na borce, co se od desáté minuty musí klepat, jestli za chvilku neuvidí červenou kartu. Tohle tentokráte Krejčí II. ve Francii zvládl," pochválil brněnského rodáka člen Realu TOP Praha, jehož názor nabídl web seznamzpravy.cz.

"Až jsem si říkal, že vidět za rok nebo dva střed zálohy reprezentačního týmu ve složení Tomáš Souček – Ladislav Krejčí, by vůbec nemuselo být marné. Pokud tedy Krejčí udrží vzestupnou křivku výkonnosti a nebude nabíhat rozhodčím na vidle," uzavřel svou glosu na stránkách seznamzpravy.cz dlouholetý hlas z České televize.

Lischkův návrat na jabloneckou Střelnici? Rada by sparťanského stopera bral již v zimě

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.